Modülduş
Firmamız 1998 yılında Duş ve Küvet Kabini üretimi amacı ile bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

Merkezi ANKARA da bulunan firmamız, her geçen gün büyüttüğü bayi ağı ve ilke edindiği koşulsuz müşteri memnuniyeti ile 2003 yılında BANAKS GRUP Ltd.şti.ni kurarak ihtiyacımız olan akrilik küvet duş teknesi ve jakuzi imalatına başlamıştır. 2006 yılında İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasındaki merkeze bağlı şubelerini de faaliyete geçirmiştir.
Şirketlerimizin markalaşmasının gereği olarak; MARKA TESCİL BELGELERİ (Duş kabini konusunda) alarak iki ayrı markasını da tescil ettirmiş olup bu iki markayı da hala kullanmaktadır.


Firmamız, en iyisini yapabilmek amacıyla geliştirilmiş olduğu duş kabini profillerinin, ENDÜSTRİYEL TASARIM TESCİL BELGELERİNİ alarak yine bir adım öne geçmeyi başarmıştır.
Firmamız, pazara yeni süreceği duş kabini sistemininse FAYDALI MODEL ini (patent) almış olup, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla, TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ KALİTE UYGUNLUK ve
İMALATA YETERLİLİK BELGESİ'ni de alarak kalitesini resmileştirmiştir.


MODÜLDUŞ markalı tüm ürünlere 2 YILLIK GARANTİ BELGESİ verilmiştir.

CEO'DAN

Bizler insanların üretebildiğince var olduğunu benimseyerek bu öğretinin etrafında kenetlendik. Üretmek sadece ürün değil, fikir, düşünce, bilgi ve birikimdir.

Yapabileceğimizin en iyisini, en sağlıklısını, en uzun ömürlüsünü ve en çevrecisini üretmeye çalışıyoruz. Bunları yaparken imalattan satışa, satıştan montaja ve montajdan teknik desteğe kadar bütün çalışma arkadaşlarımız her ürünü severek imal ediyor, her vidayı severek sıkıyor. Bu sebepten dolayı yüzlerce elin sevgisini ve emeğini evlerinize gönderiyoruz.

Ürünlerimizi sadece sizlere değil, KAZAKİSTAN, TÜRKMENİSTAN, AZERBEYCAN, IRAK, SURİYE ve ALMANYA gibi ülkeler başta olmak üzere Dünya’nın birçok ülkesindeki evlere gönderiyoruz.

TEKLİF İSTE
TEKLİF AL